הלבנת שיניים בלייזר: כל המידע לפני שמתחילים

הלבנת שיניים בלייזר

במאמר הבא ריכזנו לכם את כל המידע הקשור להלבנת שיניים על ידי לייזר. אחרי שתקראו את כל המאמר ככל הנראה לא יהיו לכם עוד שאלות בהקשר הזה. תוכלו לבצע את הטיפול מבלי שתתחרטו על הבחירה שעשיתם כעבור תקופת זמן מסוימת. תזכרו כי אתם אלה שאמורים לבחור בשיטה שהכי מתאימה לכם להלבנת שיניים. ההחלטה הסופית היא אך ורק שלכם בהתאם למה שאתם מרגישים או חושבים.

כאשר אתם מחייכים, אתם מביאים לכך שיסתכלו עליכם בצורה שונה. חיוך מרשים יכול לשפר את הרושם הראשוני, ומהסיבה הזאת ישנה חובה להקפיד על חיוך מושלם. אך לא תמיד זה נמצא בידיים שלכם, ולא פעם החיוך לא יהיה אידיאלי בגלל הגוון של השיניים. זוהי הסיבה שבגללה לא מעט אנשים מתעניינים באפשרות של הלבנת שיניים.

נכון לכתיבת שורות אלה ניתן למצוא לא מעט שיטות שונות המיועדות להלבנת שיניים. אך הלבנת שיניים בלייזר היא ללא ספק אחת מהשיטות המובילות והמועדפות על רוב האנשים. האם השיטה הזאת יכולה להיות רלוונטית גם בשבילכם? זוהי בהחלט שאלה שתצטרכו לקבל עליה תשובה. את התשובה רצוי מאוד שתקבלו עוד לפני שתתחילו את ההלבנה עצמה במרפאת השיניים.

האם כדאי לי לבצע הלבנת שיניים בלייזר?

אפשר להגיד בצורה כמעט חד משמעית כי הלבנת שיניים על ידי לייזר מתאימה לכולם. מבין כל השיטות הקיימות זוהי השיטה הכי פחות פולשנית. כך שאם כל ביקור אצל רופא שיניים מלחיץ אתכם מחדש, מוטב שתבחרו דווקא באופציה הזאת. היא תאפשר לכם להשיג את החיוך המושלם, ובו בזמן לא תצטרכו להתמודד עם טיפולי שיניים פולשניים. כמובן שאת ההחלטה הסופית צריך לעשות ביחד עם רופא השיניים שלכם. הוא מכיר את ההיסטוריה הרפואית ואת הבעיות השונות, והוא ידע מראש איזה שיטה הכי מתאימה. אך אם אין בעיות מיוחדות, לא אמורה להיות מניעה להלבין את השיניים עם לייזר. התוצאות של הלבנת שיניים באמצעות לייזר עשויות להיות התוצאות הכי טובות שתשיגו. עד שאתם מלבינים את השיניים, ישנה חובה לדאוג לכך שהתוצאה תהיה עוצרת נשימה. ככל שהשיניים יהיו יותר לבנות, כך תוכלו לקבל יותר מחמאות מהסובבים אתכם.

איך מבצעים הלבנת שיניים באמצעות לייזר?

אין צורך שתרדו אל תוך עובי הקורה, הרי אינכם עומדים להיות רופאי שיניים. אך עדיין חשוב שתבינו כיצד השיטה עובדת על מנת שתוכלו לדעת מה מצפה לכם. שיטה זו היא מעט שונה מכל שיטת הלבנת שיניים אחרת שעליה יצא לכם בוודאי לשמוע. בשלב הראשון של הטיפול מורח רופא השיניים ג'ל מבוסס מי חמצן. את הג'ל צריך למרוח בשיניים שאותם המטופל רוצה להלבין, לא תמיד המטופל ילבין את כל השיניים. לאחר המתנה של מספר דקות יהיה ניתן לבצע את הפעולה עצמה. ניתן יהיה לחשוף את השיניים עם הג'ל המיוחד לקרן הלייזר. השילוב של הג'ל עם הלייזר יביא לכך שכל הכתמים והסימנים ירדו מהשיניים. הלייזר הוא כל כך עוצמתי שהוא מסוגל להביא לכך שגם סימנים עיקשים מאוד צפויים לרדת. לא סתם השיטה הזאת הפכה להיות השיטה הכי פופולארית להלבנת שיניים.

כמה זמן אמור להימשך הטיפול עצמו?

כל מטופל שנכנס למרפאת השיניים ירצה להכין את עצמו לטיפול בדרך הטובה ביותר. לכן ישנה חובה שתדעו פחות או יותר כמה זמן אמור להימשך הטיפול עצמו. החדשות הטובות הן שבהשוואה לטיפולי שיניים אחרים, לא מצפה לכם המתנה ארוכה. אך הזמן שנספר לכם עליו כאן הוא לא חד משמעי ועשוי להשתנות בין המרפאות השונות. הרי כל מרפאת שיניים עובדת בקצב שונה, ולפיכך גם זמן הטיפול עשוי להשתנות בהתאם. טיפול שיניים בלייזר אמור להימשך בין שעה עד שעה וחצי לכל היותר. כמובן אם המצב של השיניים הוא גרוע, הטיפול יכול להימשך גם יותר זמן. אם אתם רוצים לדעת בוודאות כמה זמן יימשך הטיפול תוכלו לשאול את רופא השיניים. הוא יצליח לתת לכם הערכה מסוימת על פי המצב שבו אתם נמצאים בדיוק באותה נקודת זמן. אל תחששו לשאול את השאלות הללו, הן עשויות להוריד מעט את מפלס הלחץ. אין סיבה שתבצעו טיפול הלבנת שיניים באמצעות לייזר כאשר אתם בלחץ כזה או אחר.

מהם היתרונות של הלבנת שיניים בלייזר?

לא בטוחים האם הלבנת שיניים על ידי לייזר היא הפתרון האולטימטיבי מבחינתכם? כדי שתוכלו לעשות את הבחירה הנכונה מוטב כי תכירו את היתרונות השונים של השיטה הזאת. נדגיש כי בהשוואה לשיטות אחרות, להלבנת שיניים באמצעות לייזר יש המון יתרונות שונים. כך שאחרי שתקראו את היתרונות הללו ככל הנראה לא יהיה לכם יותר מידיי מקום לספקות או לסימני שאלה.

  • יצא לכם להתנסות בהלבנת שיניים בבית, ולא ראיתם תוצאות מרשימות? הלבנת שיניים בלייזר מתבצעת במרפאת שיניים, כך שתוכלו להיות רגועים במישור הזה. מי שיבצע את הטיפול הוא רופא שיניים מוסמך אשר יתחייב להשיג עבורכם את התוצאה הכי טובה שאפשר להשיג.
  • יש לכם פחד מרופאי שיניים? ביחד אתכם יש עוד לא מעט אנשים שנמצאים בדיוק באותה הסיטואציה. פחד מרופאי שיניים עלול להיות משתק, כזה שימנע מכם לבצע טיפולים שונים. חשוב להדגיש כי בשונה משיטות אחרות, הלבנת שיניים עם לייזר היא לא פולשנית.
  • לא רוצים להלבין את כל השיניים? אין סיבה שיחייבו אתכם להלבין את כל השיניים בחלל הפה. ככל שתלבינו יותר שיניים, כך יהיה עליכם לשלם יותר כסף על הטיפול. טיפול זה לא מחייב אתכם להלבין את כל השיניים, תוכלו להלבין גם שיניים בודדות.
  • לא רוצים לבזבז זמן רב אצל רופא השיניים? אין סיבה שתמצאו את עצמכם מבצעים טיפולים שאורכים שעות ארוכות. הרי בסוף יש עוד כל כך הרבה דברים אחרים שתצטרכו לבצע אותם. הלבנת שיניים על ידי לייזר לא לוקחת זמן רב, לרוב בתוך שעה תוכלו לצאת מהמרפאה.
  • חוששים כי בתוך זמן קצר תמצאו את עצמכם באותה פוזיציה? חשוב להבהיר כי אחד מהיתרונות הכי בולטים של הלבנת שיניים בלייזר הוא התוצאה שתוכלו להשיג. הלבנת שיניים עם לייזר תביא לתוצאה מושלמת, כזאת שתחזיק מעמד זמן רב.

כמה עולה לבצע הלבנת שיניים על ידי לייזר?

רגע לפני שתתחילו לבצע את ההליך, חשוב שתכירו את העלויות שהוא מביא איתו. הרי לכל שיטת טיפול יש את העלויות שלה, ועליכם לוודא כי תוכלו לעמוד בה. נדגיש כי העלויות נקבעות על פי פרמטרים רבים, ולכן קשה מאוד לתת אומדן מדויק. בהשוואה לשיטות אחרת כמו הלבנת שיניים עם סודה, או הלבנה עם פחם, הלבנת שיניים בלייזר היא השיטה הכי יקרה, אך גם השיטה הכי יוקרתית. ברוב המקרים העלות של הטיפול באמצעות לייזר נעה בין 1500-3000 ₪. יש הבדלים בעלויות בין המרפאות השונות, כאשר כל מרפאה קובעת את התעריף ההגיוני מבחינתה. איך תוכלו להוזיל את העלויות? על ידי השוואת מחירים קצרה בין המרפאות. כך תוכלו לא רק להשיג את החיוך המושלם, אלא גם תוכלו לחסוך כסף. ככל שתחסכו יותר, כך תוכלו לבצע עוד טיפולי שיניים נוספים אותם תצטרכו לבצע.

אהבתם? שתפו עם חברים נוספים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
מה עברנו בכתבה זו
כתבות נוספות