מחיר הלבנת שיניים: אחת ולתמיד, כמה עולה הלבנת שיניים?

כמה עולה הלבנת שיניים

כמה עולה הלבנת שיניים ומה המחיר הרצוי והשפוי שתרצו לשלם, המדריך הזה הוא במיוחד עבורכם.

חושבים להלבין את השיניים? לפני שתתחילו את התהליך, מוטב כי תכירו את העלויות. ברגע שתדעו שיש לכם מספיק כסף להלבין את השיניים, תוכלו להתקדם לשלב הבא של התהליך. מוטב לכם לא לגלות בזמן אמת כי אין לכם מספיק כסף לממן את העלות של ההלבנה. כי במקרה כזה תמצאו את עצמכם עוצרים את הטיפול באמצע.

נדגיש כי קיימות מספר שיטות להלבנת שיניים, ולכל אחת מהן יש עלות שונה. במאמר הבא אנו נספר לכם מהו מחיר הלבנת שיניים בכל דרך אפשרית. כך תוכלו לבחור את השיטה שהכי מתאימה לכם, זאת שתוכלו להתחיל אותה וגם לסיים אותה. תוכלו לדעת מראש אם יש שיטות שאינם מתאימות לתקציב שעומד לרשותכם.

אחרי שתדעו כמה עולה הלבנת שיניים תוכלו להמשיך קדימה בביטחון. זה אולי הפרמטר היחידי שעוד נותר לכם לא פתור לחלוטין. אחרי שתסיימו לקרוא את המאמר הבא כל סימני השאלה יהפכו לסימני קריאה ברורים. תדעו בדיוק כמה עולה לבצע הלבנת שיניים בכל אחת מהטכניקות הקיימות. אך תמיד עליכם לקחת בחשבון כי המחירים עלולים להשתנות. לכל מרפאה ולכל חברה יש את הזכות לשנות את המחירים על פי השקפת עולמה.

לא בוחרים שיטת הלבנת שיניים רק לפי העלות

זה נכון שחשוב מאוד לדעת מהו מחיר הלבנת שיניים על מנת שתוכלו להכין את הכסף מראש. אך עדיין מוטב שלא תבחרו את השיטה המועדפת עליכם רק על סמך העלות הכספית. קיימים עוד פרמטרים חשובים אחרים שתצטרכו לתת עליהם את הדעת. כי בסוף יש מטרה אחת שעומדת לנגד עיניכם – והיא להשיג חיוך מושלם. אם תחסכו בהוצאות, ולא תקבלו את התוצאה הרצויה לא השגתם את מבוקשכם. אם תוכלו לשלם בין מחיר אטרקטיבי לבין עבודה מקצועית זה בהחלט צעד מבורך. צעד שיאפשר לכם לא להתפשר, אך בו בזמן גם לא לשלם ביוקר על הלבנת שיניים. לכן אחרי שאתם שואלים את עצמכם כמה עולה הלבנת שיניים, יש עוד כמה שאלות שתצטרכו לשאול. אחרי שתשאלו את כל השאלות תדעו באיזה מרפאה או באיזה רופא לבחור.

כמה עולה הלבנת שיניים עצמאית?

רוב האנשים בוחרים לבצע הלבנת שיניים בבית באופן עצמאי בגלל שהיא זולה בהרבה בהשוואה להלבנת שיניים במרפאה. מחיר הלבנת שיניים במרפאה יקר פי כמה כאשר משווים אותו למחיר של הלבנת שיניים ללא כל עזרה מקצועית. מכאן לא מעט מטופלים שואלים את עצמם כמה יעלה להם להלבין את השיניים על ידי שימוש במוצרים השונים הקיימים בשוק? השאלה הזאת הוא שאלת מיליון הדולר, ואנו ננסה לענות לכם עליה מבלי שתלכו לאיבוד.

נדגיש כי קיימים תכשירים רבים המאפשרים להלבין את השיניים מבלי לגשת למרפאת שיניים. לכן העלות של כל תכשיר היא שונה, ולעיתים ההבדלים עשויים להיות משמעותיים. העלות של הלבנת שיניים באופן עצמאי מסתכמת בכמה מאות שקלים. תוכלו לשלם בין 500-800 ₪ באופן כללי על מנת להנות מתוצאות שעשויות להיות טובות מבחינתכם.

אך חשוב להבהיר בנקודה הזאת כי בחלק לא קטן מהמקרים התוצאות יהיו מעט רחוקות מהציפיות. כך שמוטב כי תיקחו את זה בחשבון לפני שתבחרו באפשרות הזאת. במקרים מסוימים שווה לשלם קצת יותר על מנת להנות מטיפול של רופא שיניים. האפשרות הזאת תהיה רלוונטית בעיקר במקרים קלים שבהם השיניים במצב סביר. במקרים שבהם השיניים במצב רע, ישנו צורך לפנות לרופא שיניים מוסמך. כמה עולה הלבנת שיניים במרפאה? את התשובה לשאלה הזאת נספק לכם בפסקה הבאה.

מחיר הלבנת שיניים במרפאה

למרות שהעלות לא נמוכה, לא מעט אנשים בוחרים לבצע הלבנת שיניים במרפאה. עצם המחשבה כי רופא מוסמך מבצע את ההליך היא מחשבה מרגיעה במיוחד. אף אחד לא רוצה להגיע למצב שבו הוא הורס את השיניים שלו. לכן עבודה של רופא שיניים מיומן הכרחית אפילו במקרים של הלבנה. אז כמה יעלה לכם לבצע הלבנת שיניים במרפאה מוסמכת? זוהי שאלה חשובה שתצטרכו לקבל עליה תשובה על מנת שתכינו את עצמכם באופן אפקטיבי.

נדגיש כי גם במרפאת שיניים קיימות כל מיני שיטות להלבנת שיניים. בשונה משיטות טיפול אחרות, כאן תוכלו למצוא מבחר של שיטות שונות. לכל מטופל יכולה להתאים שיטת טיפול שונה, ולכן חשוב להקשיב לרופא. רופא השיניים הוא איש המקצוע שאמור לבחור את שיטת הטיפול הכי טובה בהתאם למצב של כל מטופל. אם לא תקשיבו לרופא המוסמך אתם עלולים לאבד את האפקטיביות של הטיפול.

אז כמה עולה הלבנת שיניים במרפאה? העלות גם כאן היא עלות יחסית דינאמית. תוכלו למצוא מרפאות שגובות 1500-2000 ₪ להלבנת שיניים יעילה שיכולה להחזיק מעמד זמן רב. מרפאות אחרות שמציעות שיטות טיפול מתקדמות עשויות לקחת 2500-4000 ₪ עבור ההלבנה. אנו מציעים לכם לברר את המחירים של המרפאות מראש. כך לא תמצאו את עצמכם נכנסים אל תוך בור שאין לו תחתית. כי במקרה כזה תצטרכו לשלם לא מעט כסף על פרוצדורה לא מסובכת במיוחד.

עלות הלבנת שיניים ביתית נעה בין – 2000-1000 ש״ח.

עלות הלבנת שיניים במרפאה נעה בין – 3000-2000 ש״ח.

כך תוכלו להוזיל עלויות הלבנת שיניים

קיימות שיטות שונות שבאמצעותן תוכלו להוזיל את העלות של הלבנת שיניים. לא משנה אם תבחרו לבצע את ההלבנה במרפאה או בכל מקום אחר. העלות הכספית היא חלק בלתי נפרד מהפרוצדורה כולה, ולא תוכלו להתעלם ממנה. צריך להודות על האמת, לא מעט אנשים נמנעים מלבצע הלבנת שיניים רק בגלל העלות הכספית. לכן אחרי שהבנתם מהו מחיר הלבנת שיניים, כעת תוכלו להתפנות גם להבין כיצד ניתן להוזיל עלויות. כל שיטה שנציג בפניכם תוכל לסייע לכם להוריד את העלות הסופית בכמה עשרות או מאות שקלים.

  • השוואת מחירים בין תכשירים שונים ובין מרפאות שונות עשויה לסייע להוזלת מחירים. אחרי שהבנתם כמה עולה הלבנת שיניים, תוכלו להתפנות לבצע סקר שוק. בדרך הזאת תוכלו להבין איזה מרפאה מציעה מחירים טובים. המרפאה לא צריכה להציע רק שירות מעולה, אלא גם מחירים טובים לרווח המטופלים המגיעים אליה.
  • תנסו לקבוע לעצמכם תקציב מראש שממנו אינכם יכולים לחרוג. כי ברגע שלא יהיה לכם תקציב מוגדר לא תוכלו לדעת היכן עובר הקו האדום. כאשר אתם ניגשים לבצע טיפול שכזה, מוטב כי אתם תהיו אלה שמציבים את הקווים האדומים. אל תגיעו למצב שבו אתם מוציאים כסף מבלי שתהיה לכם בקרה מסוימת על ההוצאה.
  • אל תהיו נעולים מראש על מרפאת שיניים או על שיטת טיפול מסוימת. יכול להיות כי אחרי שתשמעו מהו מחיר הלבנת שיניים תבחרו שיטה מועדפת. אך עדיין תנסו להיות כמה שיותר פתוחים זה יאפשר לכם להוזיל את העלויות. יכול להיות כי קיימות כל מיני שיטות אחרות שיאפשרו לכם לקבל מחירים מעולים. שיטות שאולי כרגע לא נמצאות בראש שלכם.
  • תמיד תבררו כמה עולה הלבנת שיניים כרגע, כי המחירים כמו שאמרנו הם דינמיים. ככל שתראו בקיאות בתחום, כך לא תמצאו את עצמכם משלמים ביוקר. מרפאות או רופאי שיניים עלולים לנצל את חוסר הבקיאות כדי לעלות מחירים. אתם מבחינתכם לא צריכים לתת לאפשרות הזאת יד.
אהבתם? שתפו עם חברים נוספים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
מה עברנו בכתבה זו
כתבות נוספות