הלבנת שיניים טבעית בבית

הלבנת שיניים טבעית בבית

תמיד חלמתם שיהיו לכם שיניים לבנות, אך אינכם מצליחים להשיג את מבוקשכם? זה לא משנה כמה תצחצחו את השיניים, לעיתים רק הלבנת שיניים תוכל לסייע. אך אינכם מוכרחים ללכת למרפאת השיניים על מנת לבצע הלבנה מקצועית. תוכלו לבצע את ההלבנה בבית שנקראת בין היתר הלבנת שיניים טבעית.

האפשרות הזאת הפכה להיות מאוד פופולרית מכיוון שהיא נוחה מאוד. היא לא מחייבת אתכם לקבוע תור למרפאה או להמתין זמן רב עד שהרופא יקבל אתכם. אך כמובן שיש לאפשרות הזאת גם חסרונות שמוטב שתכירו. אחרי שתבחנו את הפלוסים וגם את המינוסים תוכלו לעשות את הבחירה הנכונה. אך הדבר הכי חשוב הוא לדעת איך להלבין את השיניים מבלי לפגוע בהן.

לא מעט אנשים שמבצעים הלבנת שיניים טבעית בבית עושים טעויות שעולות ביוקר. כעת יש לכם הזדמנות להכיר את כל האינפורמציה שתימנע את הטעות הבאה. כל החלטה שתעשו יכולה להיות כזאת שתקרב אתכם אל עבר החלום. החלום הוא כמובן להשיג את החיוך המושלם, חיוך עם שיניים לבן. מצד אחד יכולות להיות החלטות שירחיקו אתכם מהחלום ולא יקרבו אתכם אליו.

כל אחד יכול לבצע הלבנת שיניים טבעית בבית?

באופן עקרוני ניתן להגיד בפה מלא כי כולם יכולים לבצע הלבנת שיניים טבעית. לא נדרשת הסמכה מיוחדת או ידע נרחב על מנת להשיג את התוצאות הרצויות. אך על מנת שתוכלו לבצע את ההלבנה כמו שצריך יהיה עליכם להכיר את השיטות הקיימות. מבין השיטות הקיימות תוכלו לבחור את השיטה שהכי מתאימה לכם. תזכרו כי השיטה שמתאימה לכם היא לא בהכרח השיטה שמתאימה לאנשים אחרים. ברגע שתבחרו את השיטה שאתם הכי מתחברים אליה, תוכלו להתקדם אל שלב הביצוע. כמובן שאם אינכם רואים את התוצאות הרצויות, תוכלו לבחור באפשרות של הלבנת שיניים במרפאה רגילה. הלבנת שיניים בבית באופן טבעי נועדה עבור אלה שלא יכולים להגיע למרפאה מסיבות שונות ומגוונות. גם עבור אלה שחוששים ללכת למרפאת שיניים, האפשרות הזאת יכולה להביא לתוצאות מעולות. אומנם התוצאות לא יהיו כמו במרפאה, אך הן בהחלט יהיו מרשימות.

באילו מקרים עדיף לבצע הלבנת שיניים במרפאה?

כמו שהבנתם זה לא מסובך לבצע הלבנת שיניים טבעית בכל מקום שבו תהיו. אך בו בזמן חשוב לזכור כי התוצאות עשויות להיות מעט רחוקות מהתוצאות שאותן תרצו להשיג. מי שמצב השיניים שלו יחסית טוב, יכול לבצע את ההלבנה בבית באופן טבעי. אך מי שמצב השיניים שלו רע, חייב לבצע הלבנת שיניים במרפאה בפיקוח של רופא מומחה. בסוף היכולות של התכשירים השונים המאפשרים להלבין שיניים באופן טבעי הן יכולות מוגבלות. אם אינכם רואים תוצאות מתקדמות בהקשר של ההלבנה, תמיד תוכלו לבחור ללכת למרפאה. כל מי שמתלבט – יכול לנסות להלבין את השיניים בבית. אם התוצאות משביעות רצון, ניתן יהיה להמשיך בדיוק באותה הדרך. אם התוצאות יהיו רחוקות מהתוצאות הרצויות, תפנו לרופא השיניים שלכם. הוא בוודאי ידע מהי הסיבה שבגללה אינכם רואים תוצאות כאשר אתם מנסים להלבין את השיניים באופן טבעי.

מהי העלות של הלבנת שיניים טבעית?

אחד מהיתרונות הבולטים של הלבנת שיניים טבעית בבית היא העלות של האפשרות הזאת. העלות של הלבנת שיניים בבית באופן טבעי יכולה להגיע לכמה מאות שקלים. מנגד הלבנת שיניים במרפאה יכולה לעלות כמה אלפי שקלים. המחיר לא אחיד מכיוון שיש שיטות שונות להלבנת שיניים בבית. כל סוג של הלבנת שיניים טבעית עולה באופן שונה, ולעיתים ההבדלים הם לא קטנים. ההבדלים יכולים להתחיל מכמה עשרות שקלים בין שיטה אחת לשיטה אחרת. במקרים חריגים ההבדלים יכולים גם להגיע להבדלים של מאות שקלים בין שיטה לשיטה. לכן ברגע שיהיה לכם תקציב מסוים שעל פיו תוכלו לפעול, יהיה קל לבחור את השיטה הרלוונטית. שיטה שמצד אחד תלבין לכם את השיניים ומצד שני לא תעשה לכם חור בכיס. הרי בסוף רציתם להלבין שיניים בבית בין היתר גם בשביל לחסוך כסף. את הכסף שחסכתם תוכלו להשקיע בטיפולי שיניים אחרים שאותם תצטרכו לבצע. הרי העלות של טיפולי השיניים היא לא זולה, בטח אם מדובר על טיפול מורכב יחסית.

מהן השיטות הכי מוכרות?

קיימות כל מיני שיטות שלאורך השנים הפכו להיות לשיטות מובילות להלבנת שיניים באופן טבעי. על מנת שתוכלו לבצע הלבנת שיניים טבעית בבית יהיה עליכם לבחור את השיטה המתאימה. נזכיר שוב כי השיטה שמתאימה לכם היא לא בהכרח השיטה שתתאים גם לאחרים. זוהי הסיבה שאי אפשר להגדיר שיטה אחת ספציפית בתור השיטה המובילה לכל מי שרוצה להלבין שיניים באופן טבעי.

  • הלבנת שיניים עם סודה לשתייה: את הסודה לשתייה צריך לערבב עם מי חמצן על מנת להשיג אפקטיביות גבוהה. כל מה שנדרש מכם לעשות זה לערבב כמויות קטנות של מי חמצן וסודה לשתייה. עם המשחה שנוצרה הינכם נדרשים לצחצח שיניים באופן עקבי ורציף.
  • הלבנת שיניים עם שמן קוקוס: מה הקשר בין שמן קוקוס לבין הלבנת שיניים טבעית? את השאלה הזאת לא מעט אנשים ככל הנראה שואלים את עצמם. אנשים לאורך ההיסטוריה גילו כי מי שמצחצח את השיניים עם שמן קוקוס מצליח להלבין אותם.
  • הלבנת שיניים עם קליפת פירות הדר: הרבה מאוד אנשים אוהבים לאכול פירות הדר, אך האם אתם יודעים כי הם גם משמשים להלבנת שיניים? את הקליפה של הלימון או התפוז אפשר לשפשף עם השיניים. אך תיזהרו מאוד מהחומציות של אותן פירות הדר. לאחר שסיימתם את הפעולה חובה לשטוף את הפה ביסודיות.
  • הלבנת שיניים עם חומץ תפוזים: הוא מוגדר בתור מלבין שיניים מעלה כאשר הייחודיות שלו היא בהסרת כתמים עיקשים. כל מיני סימנים מציקים שנמצאים על השן יכולות לרדת אם תצחצחו את השיניים עם חומץ תפוזים.
  • הלבנת שיניים עם תותים: אם מה ששמעתם עד כה לא הוציא אתכם מגדרכם, הטענה הבאה ככל הנראה תפתיע אתכם במיוחד. שפשוף של תותים מעוכים על השיניים יכול גם הוא לסייע להלבנת שיניים. אך גם כאן ישנה חובה לשטוף את הפה ביסודיות אחרי הפעולה.

האם זה באמת מומלץ?

אין תשובה חד משמעית לשאלה הזאת. הרי כל אחד יכול לראות את התמונה בצורה מעט שונה. הלבנת שיניים טבעית בבית הפכה להיות מאוד שכיחה ממגוון סיבות. יש כאלה שמגדירים אותה בתור הצלחה מסחררת ואחרים שמגדירים אותה ככישלון צורם. כל אחד מסתכל על האפשרות הזאת מנקודת המבט שלו האישית, ולכן הדעות הן לא אחידות. אך אפשר להגיד כי במצבים שבהם אין אפשרות להלבין שיניים במרפאה, זוהי אפשרות מומלצת. אם אתם מתלבטים בין הלבנת שיניים במרפאה לבין הלבנת שיניים בבית, תחליטו עם עצמכם מה נכון לכם. יש כאלה שלא מוכנים לוותר על טיפול אצל הרופא. אחרים שמוכנים לתת לאפשרות הזאת את הצ'אנס שמגיע לה. מי שמגיע ללא ציפיות מופתע לטובה ומבין כי לא חייבת לפנות למרפאת השיניים על מנת להלבין באופן מקצועי.

אהבתם? שתפו עם חברים נוספים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
מה עברנו בכתבה זו
כתבות נוספות