הלבנת שיניים עם נייר כסף

הלבנת שיניים עם נייר כסף

הלבנת שיניים עם נייר כסף מתוארת כאפקטיבית וטובה להבהרת השיניים, אז חשוב להיות הוגנים ולהגיד כי הדעות בנושא הן מאוד חלוקות, יש יתרונות ויש חסרונות ואנו נפרט אותם כאן היום, בסוף היום הבחירה היא שלכם.

הלבנת שיניים כשלעצמה היא לא תמיד אפקטיבית ומותאמת לכל סוגי השיניים ולכן טיפול אחד שמתאים לכם לא בהכרח מתאים לאדם אחר, ישנם כמה סוגי הלבנת שונים כגון: הלבנת שיניים עם סודה לשתייה או הלבנת שיניים עם פחם.

אך בפוסט הזה אנחנו ניתן דגש על הלבנת שיניים עם נייר כסף ונראה כיצד ניתן לבצע הבהרת שיניים בבית בצורה נכונה.

כיצד לבצע הלבנת שיניים עם נייר כסף בבית?

אז הנה מדריך קצר שיעזור לכם להתחיל את התהליך בצורה מאוד פשוטה:

קחו לכם מעט אבקת אפייה ותערבבו אותה עם משחת שיניים, קחו חתיכה של נייר אלומיניום, קפלו את הנייר שיקבל צורה רחבה אשר מותאמת לפה שלכם כמו הצורה של השיניים, את המשחה שייצרתם לאחר הערבוב תמרחו בתוך הנייר כסף ואותו תשימו על השיניים.

את הנייר כסף יש להניח על השיניים למשך שעה לפחות, הזמן הוא גורם משמעותי כדי שנוכל לקבל תוצאות מהירות וטובות, יש לחזור על התהליך לפחות פעמיים ביום במשך שבוע.

לאחר מס׳ ימים אני מאמין שתתחילו לראות שינויים ראשוניים בצבע של השיניים וגם אם לא ראיתם אין שום סיבה להתבאס, הזמנים משתנים מאדם לאדם וזה דורש סבלנות.

רופאי שיניים אומרים כי שיטה זו היא בטוחה ואין בה שום סיכונים לבריאות שלכם, אך אני ממליץ כמובן לא לבצע את התהליך יותר מידי, ותמיד להיות בבקרה, כל דבר הוא טוב כאשר הוא מאוזן.

בנוסף על השן יש שכבה שנקראת שכבת האמיל היא שכבה אשר מגנה על השן מפני חיידקים ושומרת על החוזק שלה.

מצד שני יש שיגידו שהלבנת שיניים עם נייר כסף היא לא יותר מגימיק וסתם עובדים על אנשים בעיניים, השיטה הזו לא באמת עובדת והיא בזבוז זמן שיכול רק לפגוע בשיניים, ישנם מס׳ מקרים בהם אנשים דיווחו כי הם ניסו להלבין את השיניים עם נייר אלומיניום פשוט כי זה זול ומהיר ופשוט לא ראו תוצאות.

חשוב לדעת! אין שום המלצה של רופא שיניים לבצע או כל גורם רפואי אחר לבצע את הפעולה הזו או האם מידת האיכות שלה באמת טובה.

הלבנת שיניים בצורה טבעית ביתית

היום כאשר רוב טיפולי שיניים יקרים, אנשים מחפשים למצוא אלטרנטיבות אחרות אצל יועצים כאלה ואחרים כדי להגיע לתוצאות מהירות מבלי להתחשב בכלל בפן הבריאותי.

כפי שכבר ציינו למעלה יש מס׳ סוגים שונים של טיפולים, כמו סודה לשתייה, שמן קוקוס ואחרים.

דבר נוסף שחשוב לדעת כאשר עושים הלבנת שיניים ביתית עם נייר כסף, זה שאת ההלבנה נבצעים ע״י זה שיוצקים את החומר שיצרנו לתוך הנייר כסף ומניחים אותו על השיניים, זה נחשב לתהליך טבעי אשר קורה בבית ממש כמו לצחצח שיניים.

החסרונות בהלבנת שיניים עם נייר כסף

  • פגיעה בשכבת האמייל של השן – החומר אשר שומר על השן שלנו מפני חיידקים ושומר על חוזקה של השן.
  • פגיעה בחוזקה של השן – גורם ישיר לאיבוד שכבת האמיל.
  • פגיעה בחניכיים – נייר כסף יכול לחתוך לנו את החניכיים ולגרום לדימום.

שימו לב לכל טיפול שאתם מבצעים בבית יש יתרונות וחסרונות לא משנה מה אומרים לכם!, זו האחריות שלכם לוודא לפני כל תהליך שאתם שומרים על עצמכם ולוקחים בחשבון את הסיכונים.

במידה ואתם רוצים לבצע טיפול הלבנת שיניים אצל מומחים במרפאה, צרו איתנו קשר בטופס ונשמח לחבר אתכם לאנשי המצקוע בתחום.

בהצלחה 🙂

אהבתם? שתפו עם חברים נוספים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
מה עברנו בכתבה זו
כתבות נוספות