הלבנת שיניים עם שמן קוקוס

הלבנת שיניים טבעית עם שמן קוקוס

אני בטוח שרובכם הגדול שקורא עכשיו את הכותרת אומר לעצמו הלבנת שיניים עם שמן קוקוס נו באמת… אבל תאמינו או לא הוא מוכח כמלבין שיניים טבעי מאוד טוב, יש לו מעט עדויות של אנשים אשר מעידים על עצמם שהשימוש בשמן קוקוס להבהרת השיניים עזר להם פלאים.

איך זה קורה בפועל? אנחנו נעשה סקירה קצרה ולאחר מכן נכנס ממש לעובי הקורה, אז כעיקרון לאחר שסיימתם לצחצח את השיניים, שימו בפה שלכם כפית שמן קוקוס והתתחילו לצחצח בין השיניים בערך 10-15 דקות.

יש אפשרות לשים גם את הטיפות של השמן על המברשת שיניים, ולעבור איתה על החניכיים, יש לשמן יכולות מיקרוביאליות ולכן הוא מאוד טוב לחניכיים.

הלבנת שיניים עם שמן קוקוס היא שיטה מוכחת ויעילה מאוד לאלו מכם שרוצים להלבין את השיניים בבית בצורה טבעית, היא יכולה בהחלט להחליף את המשחת שיניים הכימית בנושא ההבהרה לא השמירה על השן.

יתרונות להלבנת שיניים עם שמן קוקוס

  • שמן זה מחשב למשחה מאוד בריאה וטבעית, הוא מסייע לשמן את חלל הפה ולייצר כמות רוק גדולה, בנוסף הוא מעניק לחות לשפתיים ומונע יובש.
  • יתרון נוסף זה עוזר לנו להיפטר מהריח הרע של הפה לטפל בפצעים בתוך הפה והכי חשוב זה מתאים לשיניים רגישות וחניכיים רגישות.
  • שמן קוקוס מכיל חומצה לאורית, האיכות של ההלבנה נובעת מהחומצה המצויה בו, יש לחומצה זו תכונות האנטי-בקטריאליות ואנטי-פטרייתיות, זה עוזר להסיר את הלכלוך והחיידקים שהצטברו בפה והפכו אותן לצהובות, זה עוזר גם לשמור על החניכיים מפני זיהומים.

3 סיבות להחלפת משחת השיניים שלכם בשמן קוקוס

יש לו יתרון בריאותי מאוד גדול בנוסף ליתרונות שציינו מקודם, יש לו את היכולת להרוג חיידקים למנוע עששת, וטפל בחיידקים שיש לנו בחלל הפה.

1 – טבעי לחלוטין: אז כפי שציינו מקודם רוב משחות מכילות כימיקלים רעילים והן אינן טבעיות. לעומת שמן קוקוס שהוא טבעי לחלוטין.

2 – חורים בשיניים? שמן קוקוס יטפל בזה: שמן קוקוס פועל נגד סטרפטוקוקוס מיוטנס ומוריד את הסיכוי לריקבון בשיניים, בעיה מאוד נפוצה אצל 50%-80% מהילדים ברחבי העולם.

סטרפטוקוקוס מיוטנס – Streptococcus mutans – זהו החיידק אשר הגורם לעששת (ובתור ילד סבלתי ממנו).

3 – זול ומתאים לכל כיס: מכיוון שאין צורך לשים כמות גדולה על מברשת השיניים ובכללי שמן קוקוס הוא מאוד זול, ככה מתאפשר לכם השימוש בו בצורה תדירה יותר.

הלבנת שיניים עם שמן קוקוס – אופן ההכנה:

מצרכים: כפית שמן קוקוס

אופן ההכנה:

אז האמת שזה מאוד פשוט, קחו לכן כפית שמן קוקוס שימו אותה בפה, חכו עד שהשמן יהפוך להיות נוזלי בתוך הפה שלכם, ותתחילו להזיז אותו בחלל הפה (אל תגרגרו) ברגע שהרגשתם שהשמן כיסה לכם את השיניים אתם יכולים לירוק אותו החוצה.

תשטפו את הפה וצחצחו שיניים כרגיל, חזרו על הפעולה מס׳ פעמים בשבוע והתוצאות לא יאחרו להגיע.

אהבתם? שתפו עם חברים נוספים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
מה עברנו בכתבה זו
כתבות נוספות